Sportivele secției de gimnastică aerobică de la CSM Deva au avut o evoluție remarcabilă la Concursul Național de Gimnastică Aerobică „Cupa Aerogym”, desfășurat la Arad, reușind să urce de numeroase ori pe podium și să reprezinte cu succes clubul nostru! 

Felicitări tuturor sportivelor pentru munca, ambiția și determinarea demonstrate în competiție! 

Mulțumiri antrenorilor pentru dedicare și profesionalism, precum și părinților pentru susținerea permanentă oferită sportivelor noastre! 



