CSM Deva dispută miercuri manșa retur a semifinalei Cupei României – faza județeană, în deplasare, pe stadionul din Crăciunești, împotriva formației ACS Șoimul Băița. 
În partida tur, băieții noștri au făcut un joc excelent și s-au impus cu scorul de 8-0, însă echipa rămâne concentrată și pregătită pentru duelul retur. 
Hai Deva! Împreună pentru finală! 



